• banner4-x
 • banner1-x
 • banner3-x
 • Силни технички тим

  Силни технички тим

  Технички тим ПРИДРУЖЕТЕ има децении искуство во оваа индустрија, со силна техничка и професионално искуство. Нашите одличен квалитет и дизајн стандарди се овозможи создавање на високо-квалитетни, висока ефикасност, интелигентни опрема.
 • предности

  предности

  ПРИДРУЖЕТЕ производи со висок квалитет, стандарди на производство, и услуги на клиентите се обезбедени нашата позиција како лидер во оваа индустрија. За да се обезбеди овој стандард продолжува да се исполни, канцеларии и дистрибутерите се стратешки поставување низ Кина.
 • Сервис

  Сервис

  Тоа е обврска на приклучат на одлични услуги на клиентите кои се обезбедува двете пред и пост-продажба на услуги и образованието ќе бидат обезбедени за да ви помогне да ги знаат и ги користат нашите производи побрзо и темелно.
 • 2-1

Кој сме ние

Се наоѓа во Кингдао, се приклучат на тим за продажба и фабриката се потпира на интегриран систем за управување кој обезбедува сите круг на услуги на клиентите, од пред-продажба на пост-продажба на услуги. Подружница на компанијата, Кинг Дао приклучат челична конструкција копродукции, Ltd, нуди клуч сервис за челик структура на производство за индустриска употреба, агро-вредност згради, и пред-фабрикувани куќи за приватни имоти. Неверојатната инженери, кој се наоѓа во нашиот штаб канцеларија Шангај, управување на работилницата за изработка и обезбеди клуч услуга за нашите клиенти.

Научи повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!